Açıklama
Omron H3CR-H8L 24VAC/DC S
Omron H3CR-H8L 24VAC/DC S; Timer, plug-in, 8-pin, 1/16DIN (48 x 48 mm), power off-delay, 0.05-12s, DPDT, 5 A
Teknik Özellikler
| Type | Analog |
| Installation type | Socket |
| Functions | Power OFF-delay |
| Size | 1/16 DIN (48 x 48 mm) |
| Terminal | Plug-in |
| Operating mode | OFF Delay (Power) |
| Output type | Relay |
| Contact description | DPDT |
| Time range | 0.05 s – 12 s |
| Supply voltage AC | 24-24 V |
| Supply voltage DC | 24-24 V |
| Number of pin contact | 8 |

