Açıklama
NYE NS Runtime
Touch screen HMI Panel PC with NS Runtime, Windows 10 IOT 2021, Intel Atom E3950 CPU, 9 inch, 1 x RS-232C, 2 x Ethernet (10/100/1000 Base-T), 2 x USB 2.0 Ports, 1 x USB 3.0 Port, 128 GB CFAST, 24 VDC, silver case
Teknik Özellikler
| Supported controllers | CJ-series, CP-series, CS-series |
| Screen diagonal | 9 in |
| Number of pixels, horizontal | 800 |
| Number of pixels, vertical | 480 |
| Type of display | TFT |
| Number of colours of the display | 16777216 |
| Frame colour | Silver |
| Communication port(s) | Ethernet TCP/IP, Serial RS-232C, USB |
| Number of Ethernet ports | 2 |
| Number of USB ports | 3 |
| Number of RS-232 ports | 1 |
| Degree of protection (IP), front side | IP20 |
| Width of the front | 290 mm |
| Height of the front | 190 mm |
| Built-in depth | 69 mm |
| Weight | 1800 g |


