Açıklama
E2A-M30LS15-WP-B3 2M Silindirik pirinç gövde içerisinde artırılmış algılama mesafeli endüktif sensör
Proximity sensor, inductive, nickel-brass, long body, M30, shielded, 15 mm, DC, 4-wire, PNP-Antivalent (NC+NO), 2 m cable
Teknik Özellikler
| Size | M30 |
| Mounting type | Flush |
| Sensing distance | 15 mm |
| Overall length | 86 mm |
| Thread length | 66 mm |
| Material housing | Brass-nickel plated |
| Output type | PNP |
| Operation mode | NO + NC |
| Connection method | Cable |
| Cable specifications | PVC |
| Cable length | 2 m |
Diğer endüktif sensörlerimiz için tıklayınız.
Ürün datasheet’i için tıklayınız.



