Açıklama
E2A-M30LN30-WP-B1 5M Silindirik pirinç gövde içerisinde artırılmış algılama mesafeli endüktif sensör
Proximity sensor, inductive, nickel-brass, long body, M30, unshielded, 30 mm, DC, 3-wire, PNP-NO, 5 m cable
Teknik Özellikler
| Size | M30 |
| Mounting type | Non-flush |
| Sensing distance | 30 mm |
| Overall length | 86 mm |
| Thread length | 51 mm |
| Material housing | Brass-nickel plated |
| Output type | PNP |
| Operation mode | NO |
| Connection method | Cable |
| Cable specifications | PVC |
| Cable length | 5 m |
Diğer endüktif sensörlerimiz için tıklayınız.
Ürün datasheet’i için tıklayınız.



