Açıklama
E2A-M30KN20-WP-B2 2M Silindirik pirinç gövde içerisinde artırılmış algılama mesafeli endüktif sensör
Proximity sensor, inductive, brass-nickel, short body, M30, non-shielded, 20 mm, DC, 3-wire, PNP-NC, 2 m cable
Teknik Özellikler
| Size | M30 |
| Mounting type | Non-flush |
| Sensing distance | 20 mm |
| Overall length | 64 mm |
| Thread length | 29 mm |
| Material housing | Brass-nickel plated |
| Output type | PNP |
| Operation mode | NC |
| Connection method | Cable |
| Cable specifications | PVC |
| Cable length | 2 m |
Diğer endüktif sensörlerimiz için tıklayınız.
Ürün datasheet’i için tıklayınız.



