Açıklama
E2A-M18KN16-WP-C1 2M Silindirik pirinç gövde içerisinde artırılmış algılama mesafeli endüktif sensör
Proximity sensor, inductive, brass-nickel, short body, M18, non-shielded, 16mm, DC, 3-wire, NPN-NO, 2m prewired
Teknik Özellikler
| Size | M18 |
| Mounting type | Non-flush |
| Sensing distance | 16 mm |
| Overall length | 59 mm |
| Thread length | 29 mm |
| Material housing | Brass-nickel plated |
| Output type | NPN |
| Operation mode | NO |
| Connection method | Cable |
| Cable specifications | PVC |
| Cable length | 2 m |
Diğer endüktif sensörlerimiz için tıklayınız.
Ürün datasheet’i için tıklayınız.



