Açıklama
E2A-M12LS04-WP-B1 2M Silindirik pirinç gövde içerisinde artırılmış algılama mesafeli endüktif sensör
Proximity sensor, inductive, brass-nickel, long body, M12, shielded, 4mm, DC, 3-wire, PNP-NO, 2m prewired
Teknik Özellikler
| Size | M12 |
| Mounting type | Flush |
| Sensing distance | 4 mm |
| Overall length | 72 mm |
| Thread length | 56 mm |
| Material housing | Brass-nickel plated |
| Output type | PNP |
| Operation mode | NO |
| Connection method | Cable |
| Cable specifications | PVC |
| Cable length | 2 m |
Diğer endüktif sensörlerimiz için tıklayınız.
Ürün datasheet’i için tıklayınız.



