Açıklama
E2A-M12KS04-WP-C3 2M Silindirik pirinç gövde içerisinde artırılmış algılama mesafeli endüktif sensör
Proximity sensor, inductive, nickel-brass, short body, M12,shielded, 4 mm, DC, 4-wire,NPN-Antivalent (NO+NC), 2 m Prewired
Teknik Özellikler
| Size | M12 |
| Mounting type | Flush |
| Sensing distance | 4 mm |
| Overall length | 50 mm |
| Thread length | 34 mm |
| Material housing | Brass-nickel plated |
| Output type | NPN |
| Operation mode | NO + NC |
| Connection method | Cable |
| Cable specifications | PVC |
| Cable length | 2 m |
Diğer endüktif sensörlerimiz için tıklayınız.
Ürün datasheet’i için tıklayınız.



