Açıklama
E2A-M12KS04-M5-B1 Silindirik pirinç gövde içerisinde artırılmış algılama mesafeli endüktif sensör
Proximity sensor, inductive, nickel-brass, short body, M12, shielded, 4 mm, DC, 3-wire, PNP-NO, M8 3 pin plug-in
Teknik Özellikler
| Size | M12 |
| Mounting type | Flush |
| Sensing distance | 4 mm |
| Overall length | 48 mm |
| Thread length | 34 mm |
| Material housing | Brass-nickel plated |
| Output type | PNP |
| Operation mode | NO |
| Connection method | Connector M8 – 3 pin |
| Cable specifications | – |
Diğer endüktif sensörlerimiz için tıklayınız.
Ürün datasheet’i için tıklayınız.



