Açıklama
E2A-M12KN08-WP-D1 2M Silindirik pirinç gövde içerisinde artırılmış algılama mesafeli endüktif sensör
Proximity sensor, inductive, brass-nickel, short body, M12, non-shielded, 8 mm, DC, 2-wire, NO, 2 m prewired
Teknik Özellikler
| Size | M12 |
| Mounting type | Non-flush |
| Sensing distance | 8 mm |
| Overall length | 50 mm |
| Thread length | 27 mm |
| Material housing | Brass-nickel plated |
| Output type | 2-wire |
| Operation mode | NO |
| Connection method | Cable |
| Cable specifications | PVC |
| Cable length | 2 m |
Diğer endüktif sensörlerimiz için tıklayınız.
Ürün datasheet’i için tıklayınız.



