Yeni NA Serisi, her ihtiyacı karşılayabilen, çeşitli seçenek ve modellerden oluşan yeni nesil Makine Arayüzüdür.

NA5-***-V1 [YENİ]

NA5 Serisi NA5-***-V1 donanım sürümü yükseltmesi, yeni işlemci ve elektronik bileşenler sayesinde ekran ve grafik işlemlerinde daha hızlı performans sağlayan, geriye dönük olarak tamamen uyumluluk sunan bir NA5 modelidir.

NA5 Series V1 prod

Soft-NA [YENİ]

NA fonksiyonlarını Windows’da kullanılabilirsiniz

Soft-NA, NA fonksiyonlarını sunan bir uygulama yazılımıdır. Bu yazılımın gereksinimlerinize uygun donanımla kullanılması, size NA Serisini kullanmak için daha esnek bir yol sunar. Ofisteki bir PC’de makine veya hat verilerini izlemenin ve toplamanın yanı sıra iş yerinde NA fonksiyonu bulunan bir endüstriyel PC’yi diğer uygulama yazılımlarına bağlayabilirsiniz. 

Soft NA software prod

Emniyet Monitörü [YENİ]

Emniyet Giriş/Çıkış Ünitesi Monitörü, emniyet I/O ünitelerinin AÇIK/KAPALI durumunu ve bağımsız I/O terminallerine bağlı komponentlerin bilgilerini doğrudan göstererek emniyet komponentleri de dahil tüm sistemin verimli bir şekilde izlenmesini sağlar.

NA Series safety monitor prod

Sunucuya otomatik log transferi [YENİ]

Sistemin algıladığı hatalar ve operatörlerin gerçekleştireceği işlemler kaydedilebilir. Log sunucuya otomatik olarak aktarılabilmekle birlikte NA Serisinde görüntülenebilir ve PC’nizde CSV dosyası olarak görüntülenebilir. Hataları analiz etmenize yardımcı olması için kronolojik olarak sıralanmış bir şekilde kimin ne zaman ne yaptığını görebilirsiniz.

NA Series automatic log transfer to server prod

Diğer HMI Çeşitleri İçin Tıklayınız

Ürün Broşürü