Bu yıl yapılan yarışmada OMRON, FHV7 Serisi Akıllı Kamera ile iF TASARIM ÖDÜLÜNÜ aldı.

iF International Forum Design GmbH tarafından verilen iF TASARIM ÖDÜLÜ, dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden birisidir. Ürünler özgünlükleri, yenilikleri, estetik görünümleri, kullanışlılıkları ve çevre dostu olma özelliklerinin yanı sıra performans, kalite ve fiyatlarına göre de derecelendirilir.

56 ülkeden gönderilen 7200 ürün arasından FHV7 Serisi Akıllı Kamera, 78 kişiden oluşan jüri tarafından ödüle layık görüldü.

Değişen müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmek için üreticilerin en yüksek kalitede farklı ürünler ortaya koyması gerekir. Görsel denetim yöntemlerinin, denetimi insan görüşünün ötesinde otomatikleştirilmesi ve bunun mevcut süreçlere entegre edilmesine yönelik giderek büyüyen bir talep vardır.

FHV7 Serisi Akıllı Kamera, eksiksiz görsel denetim amacıyla kamera, lens, ışık ve görsel kontrolörü bir araya getirir. Modüler yapısı sayesinde esnek kombinasyon seçenekleri sunabilir. Üstelik şık ve dayanıklı hepsi bir arada gövdesi, görsel denetimin zorlu çevre koşullarında dahi entegre edilmesini kolaylaştırır.

Daha fazla bilgi için lütfen https://ifworlddesignguide.com/profile/7599-omron-corporation adresini ziyaret edin