F3SG-SR serisi; çok çeşitli uygulama alanı ve koruma yüksekliği sunan, tasarımdan bakıma kadar tüm alanlarda kullanılabilen, eksiksiz bir ışık bariyeri yelpazesi sunar.

Üreticilerin, küreselleşmenin ve esnek üretimin gereksinimlerini yönetmeleri gerekir. Bu nedenle, gerekli korumalı alana tam uyum sağlaması için çok çeşitli uygulama alanı ve koruma yüksekliği sunan F3SG-SR Serisini geliştirdik. F3SG-SR Serisiyle üretim hatları boyunca mekanik tasarımı standart hale getirebilir, seçim ve tasarımın karmaşıklığını ortadan kaldırabilirsiniz.

F3SG-SR serisi sayesinde kurulum ve bakım hiç bu kadar kolay olmamıştı. Eski konfigürasyonu yenisine kopyalayarak ışık bariyerini kolayca değiştirebilir ve hemen takıp kullanabilirsiniz. Sezgisel göstergeler ayrıca uzun mesafelerde algılama uygulamaları için ışınların üzerinde ince ayar yapılabilmesi imkanı sunar ve optimum değiştirme zamanını belirlemenize yardımcı olur.

Ayrıca benzersiz optik tasarımla mümkün olan uzun mesafeli çalışma aralığı ve sıkı yalıtımlı, yağ dayanımlı sağlam yapısı sayesinde F3SG-SR serisi, zorlu çevre koşulları ve aşırı sıcaklıklarda bile güvenilir algılama sağlar.

Üretim tesisinizde emniyette çığır açmak için F3SG-SR/PG Serisi hakkında daha fazla bilgi edinin.