Açıklama
E2A-M18KS08-WP-B3 5M Silindirik pirinç gövde içerisinde artırılmış algılama mesafeli endüktif sensör
Proximity sensor, inductive, nickel-brass, short body, M18, shielded, 8 mm, DC, 4-wire, PNP-antivalent (NO+NC), 2 m cable
Teknik Özellikler
| Size | M18 |
| Mounting type | Flush |
| Sensing distance | 8 mm |
| Overall length | 59 mm |
| Thread length | 39 mm |
| Material housing | Brass-nickel plated |
| Output type | PNP |
| Operation mode | NO + NC |
| Connection method | Cable |
| Cable specifications | PVC |
| Cable length | 5 m |
Diğer endüktif sensörlerimiz için tıklayınız.
Ürün datasheet’i için tıklayınız.



